Китайски телефон андроид?

Тук можете да си говорите на воля с минимална намеса на Администрацията, но напомняме че е необходимо да се спазват елементарни правила за благоприличие!
Правила на форума
Тази част от форума ще бъде периодично чистена без предупреждение!

Re: Китайски телефон андроид?

Мнениеот Raider » Пон Юни 24, 2013 11:12 pm

ахаха :dzabki: много на място се изказа :) Ама да ти кажа само в бг сме така, "заплата 400лв. ама кара м-ка бмв ,има телефон за 800 кинта и оригинални дрехи от килото или реплики на оригинални от кварталния магазин.Пести от храна,яде най-евтините боклуци,плаща си сметките,кредити,заеми.Как става номера никой не може да обясни !" Като нас втори няма ние сме като хлебарките,корави :dzabki: В другите страни ги гледам ходят одърпани кой как му падне на никой не му пука как изглежда . Карат много колелета подобни на наще школници :dzabki: хич не им пука,че са грозни важо е здрави да са, повечето хора са с айфон но ги ползват като обикновен телефон не си слагат приложения,също ползват и застраховка ,каквото и да стане с тела му го възтановяват, 16 еу беше фон5,за тях е нищо за мен е много :dzabki: Иначе аз съм почти много доволен от моя,има много полезни неща в едно толкова малко нещо,но главният проблем поради който ползвам нокията си е не подслушването а тока :) Много ме дразни,язък за хилядите му функции като няма ток за един разговор и то точно когато най ти трябва,това много често ми се случва !
Аватар
Raider
ПушКомита

Предишна

Назад към FLOOD СЕКЦИЯ