High Class Liquids - Бази, аромати и тестери

Тук можете да обсъждате на воля всичко свързано с течности и вкусове.

Re: High Class Liquids - Бази, аромати и тестери

Мнениеот Last Hope » Пон Дек 16, 2013 11:30 pm

Да донесеш да опитаме, от това не съм бъркал тестер :gal:.
Save the future from degenerates, chlorinating the Gene Pool! / www.e-pushcom.net ; www.phosphatewizard.com ; www.terz-varna.com/
Аватар
Last Hope
Член на ГлавПушКом

Мнениеот xlad » Вто Дек 17, 2013 11:43 am

О да определено ще донеса :) сега смуча карамел на седмица лежане, пак бижу :) /аромат на карамела от сникърс 1:1/ Май предните тестери не ги изтествахме както трябва.. ще донеса и от другите :)
The night is dark and full of terrors..
Изображение
Аватар
xlad
ПушКомита

Мнениеот Massaraksh » Вто Дек 17, 2013 10:36 pm

Тцъ, умишлено избегнах шоко-кокоса, дразните сега :)

В глювайна надуших карамфил, хареса ми.
Massaraksh
ПушКомита

Мнениеот west hamm » Сря Дек 18, 2013 8:14 pm

Бъзето и цитроса го мешам и е екстра :galgal:
west hamm
ПушКомита

Мнениеот charli_italy » Сря Яну 08, 2014 8:12 pm

Колеги, поръчах си от немската база 36-ца, но 2 дни я чакам и не е пристигнала. Има ли е в наличност ? :unknown:

P.S. Разбрахме се с Васко :gal:
charli_italy
ПушКомита

Мнениеот slavkov » Нед Фев 02, 2014 10:07 pm

С порцията база си заръчах и табако айс. Изненадващо добра комбинация от сладко, ментово и нещо, което ми напомня на детството, не знам защо. Голям люн!
Целият в пара, жаден стои (що е то?)
Аватар
slavkov
ПушКомита

Мнениеот Last Hope » Пет Фев 07, 2014 11:00 pm

Понеже не съм голям фен на тютюневите аромати, егоистично не съм им постнал никакви описания а колеги ме питат.
За да има общо достъпна информация ето едно кратко описание и на тях.

Най-общо са в две серии - светли и тъмни ( коил килъри)
Светлите които са в наличност са Табако бленд, Лайт бленд,Табак Номер 1,Вирджиния и ако мога да причисля към тях в различна степен подментените Табако аис, Каубой минт и Ментол бленд.
Единият от блендовете мисля че Табако бленд е много сходен с Макс бленда на ФА а Лайт бленд с Латакията. Не са същите , но ползват сходни аромати. Например Максбленда на Флавър е зеленикав като концентрат, немският е абсолютно прзрачен.
Леко тютюнче ( безцветно но тютюнче) е Табак Но1. Вирджинията също е в този ресор в смисъл тютюнево, но безцветно.
За ментовите Тютюнчета съм писал повече и са достатъчно известни.Табако Айса е сладка мента с много лек тютюнев вкус. Каубойската мента е по-балансирана смеска, липсва толкова сладката мента и тютюнчето е по- осезаемо и Ментол бленда си е яка мента с тежък но светъл тютюн.

Тъмната серия- Америкън,Цигар и Спешъл табако са достатъчно известни. Те определено са правени с Табако абсолют- много тежко тютюневи вкусове, които причислявам към коил килърите. Ако човек си пада по тип ДК-Таб са супер , но с компромиса на по-честата профилактика на намотката.

Камтел бленда им е също хубав ( някъде по средата е като цвят), аз не съм фен на много тютюнево , но това го поря с по-малко доза вкус. Вкуса е уникален - не съм го срещал при никой друг производител и е специфичен и разпознаваем. Проблема е че го пропуснах в последната заявка и сега ме е яд. Само тестера е. Определен ми харесва и си го ползвам от време на време.

Има още няколко тестера които са в кутията , но не съм стигал то тях - Блек табако и подобни. Нека има, по-натам ще тествам и ако са "сполучливи" може да се появят в листа.
:gal:

Та това е. Има мисля по някое бутилче от всичките с изключение на Камтела.
:gal:
Save the future from degenerates, chlorinating the Gene Pool! / www.e-pushcom.net ; www.phosphatewizard.com ; www.terz-varna.com/
Аватар
Last Hope
Член на ГлавПушКом

Мнениеот batko32 » Съб Фев 08, 2014 5:29 pm

Ами.....заплюй един два тютюневи към Пловдив.
Адреса го имаш :) :drinks:
Когато си купувам гворител 1000 вата....искам да получа от него 1000 вата ....не 200 вата ама свирел като 1000 вата.
batko32
ПушКомита

Предишна

Назад към ГОРИВО ЗА ЕЛЕКТРОННИ ЦИГАРИ