SmokTech VIVI Nova

Re: SmokTech VIVI Nova

Мнениеот karamarinov » Вто Фев 05, 2013 1:47 pm

От 2 часа вече го смуча това Smok Vivi Nova и съм очарован.Наистина за сега нямам никакви забелешки.Само малко ми върви повече течността ама не мога да кажа нищо понеже не ми излиза от устата :dzabki: .Като изпълнение наистина е много добро.Удар,пара,вкус всичко си има в изобилие.Пробвано на Sigelei Z-Max с глава 1,8ома.Не съм пробвал на стандартна его-т батерия,но предполагам ще върви и там добре.Остава да се пробват и другите съпротивления.Общо мнение за сега че това е един редукс с по голям капацитет на обема за течност.Е то няма начин да не е така понеже все пак си е с редуксови глави. :dzabki2: Но най важното е че няма течове и празни и прегоряли дръпки.
Пробвах вече и дуалката на редукса е с две думи страхотна е.Пара,вкус и удар в изобилие.Пробвах и на стандартна его батерия работи без проблеми.Иначе на Макса на 4-5 вата на "mean". :gal:
Изображение
karamarinov
ПушКомита

Мнениеот branniKKK » Сря Фев 13, 2013 10:30 pm

И аз да се похваля с новата придобивка,много ми харесва това виви.И пак благодарности на Last за бързата реакция и за конкретността от негова страна. :gal: :gal: :gal:
branniKKK
ПушКомита

Мнениеот devilbo » Пет Мар 08, 2013 11:46 am

И аз се здобих с Вивито на Смок благодарение на Last.
От понеделник е в употреба и имам само добри впечатления:
1. Главите си отговарят на омовете за разлика от Вижънските.
2. Ударът е много силен, при това на 3,6 и 3,8 волта на Twist батерия. Използваната течност е самосмес с база Инавера- PVG с 12 мг. никотин.
3. Парата е много обилна, дори при по-кратко от 4 секунди дърпане. Това естествено си има цена- повече течност се изразходва, ама кефът е голям :so_happy:
4. Ароматът се предава много добре.
5. Зглобката е добра, макар че точно с този тип зглобка май имаше проблеми с пластмасата на Screw Tank-а. Дано да няма проблеми лятото като е по-топло, но това времето ще покаже.

Не знам до колко e минус, но ми се струва, че плюсовият пин е малко заострен и може да "прокопае" плюса на батериите при пренатягане.
Определено съм доволен.
devilbo
ПушКомита

Мнениеот Topper » Пет Мар 08, 2013 2:31 pm

Плюса на Смок Виви-то е на пружина, няма страшно.

Едит:Аз не можах да се насладя, не знам защо, пара бол, различни глави, ама вкус и удар.....тц. А и кошмарни сухи дръпки.
Изображение
VMax/BaDaNarka VV/Vamo/SilkSS
ИзображениеИзображение
Аватар
Topper
ПушКомита

Мнениеот Last Hope » Пет Мар 08, 2013 9:54 pm

Митак , to be honest - Идеално работи. Вчера го плющях с 1,5 дуал глава на един фитил на Змакса на 10 вата и няма следа от сухо.
Сега съм го понесъл по света и у дома с еговски батерии да не ми приберат модовете по летищата и се справя отлично.Разбира се на тоя формат батерия с 1,8 главата.
П.С. Едно нещо забелязах само - защото имам навик да го пълня до горния ръб на шапката, като завия горния капак и набутва малко по-вече течност във фитила - трябва да го проприпомпя 10 тина дръпки докато се нормализира. Ако се пълни до резката за 2 мл няма грижа.
Save the future from degenerates, chlorinating the Gene Pool! / www.e-pushcom.net ; www.phosphatewizard.com ; www.terz-varna.com/
Аватар
Last Hope
Член на ГлавПушКом

Мнениеот cherniq » Сря Мар 13, 2013 5:49 pm

Здравей те и аз си взех минито на Смок,като цяло много сам доволен.Но в момента в който сложих главата на редукс започна да тече ужасно много и целия карт се пълни при дръпка с пара,като върна неговата си глава всичко се нормализира и пак си е наред.
Има доста разлики между двете глави дали от там идва проблема и дали някой е имал същия проблем с глава от редукс на минито
cherniq
ПушКомита

Мнениеот Last Hope » Чет Мар 14, 2013 11:13 am

Аз го карам основно с редуксови глави. Стегни главата да се скрие О- ринга.
Save the future from degenerates, chlorinating the Gene Pool! / www.e-pushcom.net ; www.phosphatewizard.com ; www.terz-varna.com/
Аватар
Last Hope
Член на ГлавПушКом

Мнениеот devilbo » Пет Апр 19, 2013 10:13 pm

За този изпарител има ли само туба от къде да се вземе, че я спрасках, а съм насъбрал глави в повече?
Не, че не мога да им ползвам намотките на Вижънско Виви, но този карт ми допадна.
devilbo
ПушКомита

Предишна

Назад към Мини електронни цигари с пълнител-изпарител